Autor:
Katri Smitt

Viljandi kultuuriakadeemia

Posti 1
71004 Viljandi linn,
Viljandimaa
EST
+372 435 5232
kultuur@ut.ee


Üldine

Postiaadress     TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Posti 1, Viljandi 71004
Registrikood (Tartu Ülikool)      74001073
Sekretär     435 5232
Administraator     435 5250
E-posti aadress     kultuur@ut.ee
IBAN (Tartu Ülikool)      EE781010102000246008
BIC/SWIFT     EEUHEE2X
Käibemaksukohustuslane      EE100030417
Tehingupartneri kood     605201
TÜ Erasmuse ID kood        EE TARTU02


Arve saatmine

Aktsepteerime vaid e-arveid. Arve saatmiseks sisestage e-arve keskkonnas Tartu Ülikooli registrikood 74001073 ja lisage "Viljandi kultuuriakadeemia" arve selgitusse. 


Õppehooned

Kultuuriakadeemial on kolm õppehoonet: peamaja (Posti 1), Vilma maja (Turu 7) ja muusikamaja (Carl Robert Jakobsoni 14). 

Vaata lahtiolekuaegasid

 

Reevo Maidla
Reevo Maidla
haldusdirektor
MA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine)
+372 5167 870
Anu Maidla
sekretär (tööleping peatatud)
Maarja Raudvee
õppekorralduse spetsialist
muusika (RAK) õppekava sessioonõpe, heli- ja visuaaltehnoloogia (MA) õppekava, kunstide ja tehnoloogia õpetaja (MA) õppekava
+372 434 5805
Kadri Roht
õppekorralduse spetsialist
MA (kultuurikorraldus)
kogukonnahariduse ja huvitegevuse (RAK) õppekava, tantsukunsti õppekava
+372 432 0298
Margit Simenson
õppekorralduse spetsialist
etenduskunstide õppekava
+372 435 5246
+372 526 2515
Taivi Mölder
õppekorralduse spetsialist
muusika (RAK) õppekava
+372 434 5807
Heli Nurme
õppekorralduse spetsialist
kultuurikorralduse (RAK) õppekava
+372 5310 1611
Lembe Rätsep
õppekorralduse spetsialist
pärandtehnoloogia (RAK) õppekava rahvusliku tekstiili eriala ja kultuuripärandi loovrakenduste (MA) õppekava
+372 435 5249
Marge Robam
tasemeõppe koordinaator
MA (kunstiõpetaja)
loovprojektide juhtimise magistriõppekava õppekorraldaja
+372 5300 2207
Liana Roos
teadustegevuse koordinaator 0,5 k
MA (andragoogika)
Piret Talur
kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekava programmijuht 0,5 k
MA (sotsiaaltöö)
+372 5422 0542
Marek Mühlberg
ettevõtlusinkubaatori juht, loovprojektide juhtimise õppekava programmijuht
MBA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine)
Krista Tamm
rahvusvaheliste suhete spetsialist
MA (suuline tõlge)
+372 5300 2782 (2782)
Karl Saks
etenduskunstide kompositsiooni ja improvisatsiooni lektor 0,75 k
MA (kunst)
Villu Talsi
pärimusmuusika kitarri ja mandoliini lektor 0,5 k
MA (pärimusmuusik-interpreet)
Ave Matsin
rahvusliku tekstiili lektor, pärandtehnoloogia õppekava programmijuht
MA (kunst)
+372 526 2510
Leele Välja
rahvusliku ehituse lektor 0,5 k
mag (restaureerimine)
+372 527 8875
Eilve Manglus
rahvusliku metallitöö lektor 0,75 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Katariina Unt
näitlejatöö lektor, teatrikunsti õppekava programmijuht
Ivar Männamaa
simulatsiooni ja mudeldusmängu lektor 0,75 k
PhD (haridusteadus)
Cätlin Mägi
pärimusmuusika puhkpillide lektor
MA (rahvamuusika)
Marek Talts
rütmimuusika kitarri õppe lektor
MA (kunstide ja tehnoloogia õpetaja)
Eve Komissarov
teatridekoratsiooni lektor 0,5 k, teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
Liina Saar
laulu ja hääleseade lektor
MA (muusikapedagoogika)
Mart Soobik
tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor 0,25 k
PhD (kasvatusteadused)
Anu Sööt
tantsupedagoogika lektor
PhD (haridusteadus)
+372 520 9424
Kristi Jõeste
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k, kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppe programmijuht
MA (semiootika ja kulturoloogia)
+372 520 0340
Riina Tomberg
rahvusliku tekstiili ja tootearenduse lektor 0,5 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Liina Unt
etenduskunstide visuaaltehnoloogia lektor 0,5 k
PhD (kunst ja disain)
Astri Kaljus
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (pärandtehnoloogia)
Silvia Soro
rakendusteatri lektor 0,25 k
MA (teatrikunst ja teatripedagoogika)
Ele Viskus
etenduskunstide rakendusteooria lektor
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Christi Kütt
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Taavet Jansen
etenduskunstide multimeedia lektor 0,5 k
Mda (koreograafia)
Marko Mägi
rütmimuusika teooria lektor, muusika õppekava programmijuht
MA (muusikaõpetaja)
+372 5635 8103
Diana Tuulik
materjaliõpetuse nooremlektor 0,5 k
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Madis Rennu
pärandtehnoloogia nooremlektor 0,75 k
MA (etnoloogia)
+372 502 3176
Lii Araste
kogukonnatöö nooremlektor 0,75 k
MA (kommunikatsioon)
Piret Viirpalu
kunstiõpetuse ja metoodika nooremlektor 0,25 k
MA (pedagoogika)
Jorma Sarv
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k, kultuurikorralduse õppekava programmijuht
Anu Rannu
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k
MA (kultuurikorraldus)
Inna Raud
rahvarõiva nooremlektor 0,5 k
MA (pärandtehnoloogia)
Tiiu Tamm
etenduskunstide produktsiooni nooremlektor 0,5 k, etenduskunstide õppekava programmijuht
MA (teatriteadus)
+372 524 6543
Merle Saarva
kehatöö ja improvisatsiooni nooremlektor 0,5 k
MSc (terviseteadus)
Virgo Sillamaa
loovprojektide juhtimise nooremlektor 0,5 k
MA (avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon)
Piret Eit
noorsootöö metoodika õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Marko Veisson
sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia õpetaja 0,35 k
MA (sotsioloogia)
Kai Valtna
tantsuteooria õpetaja 0,5 k, tantsukunsti õppekava programmijuht
+372 435 5266
Sergei Drõgin
seikluskasvatuse õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Riin Luks
noorsootöö korralduse õpetaja 0,5 k
MA (kirjandusteadus)
Kadri Tüür
pärandtehnoloogia teadur 0,5 k
PhD (semiootika ja kultuuriteooria)
Andres Rõigas
loovettevõtluse teadur 0,7 k
MSc (geograafia)
+372 5342 0346
Kadri Steinbach
Kadri Steinbach
heli- ja visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 521 3055
Juko-Mart Kõlar
Juko-Mart Kõlar
loomeettevõtluse ja juhtimise lektor (tööleping peatatud)
PhD (juhtimisteadus)