Autor:
Tartu Ülikooli eetikakeskus

Vaata saate „Eetikakeskustelu“ esimese osa otseülekannet

Tartu Ülikooli eetikakeskus alustab saatesarja „Eetikakeskustelu“, mille esimest osa saab näha otseülekandena 21. juunil kell 13.30 eetikaveebi Facebooki lehel.

Tartu Ülikooli eetikakeskusel täitub tänavu kahekümnes tegutsemisaasta ning selle aja jooksul on keskus korraldanud pea 200 konverentsi, seminari ja kollokviumi erinevatel päevakajalistel teemadel. Nüüd idanes idee jätkata kollokviumi formaati audiovisuaalsemalt saatesarjas „Eetikakeskustelu“, mille osad oleks hõlpsasti kuulatavad taskuhäälinguna ning järelvaadatavad eetikakeskuse Youtube’i kanalil.

„Eetikakeskustelu“ esimese osa salvestus toimub 21. juunil eetikakeskuse sünnipäevale pühendatud vastuvõtul ning seda on võimalik jälgida otseülekandes eetikaveebi Facebookis. Avaosas vestlevad TÜ eetikakeskuse juhataja professor Margit Sutrop, keskuse nõukogu esimees prof Toivo Maimets ja riikliku väärtusprogrammi nõukogu esinaine prof Halliki Harro-Loit. Jutujuht Mari-Liis Nummert küsib neilt ehk pisut provotseerivalt – kas kahekümne aasta jooksul on eetikakeskus muutnud Eesti ühiskonda või on ühiskond muutnud eetikakeskust?

Arutelul osalejatele saab küsimusi esitada keskkonnas sli.do kasutades sündmuse koodi #eetikakeskus20 või läbi Facebooki.

Lisateave
Õnne Allaje, TÜ eetikakeskuse kommunikatsioonispetsialist, onne.allaje [ät] ut.ee , +372 5308 4099

Illustratiivne visuaal

Refleksioonipõhine lähenemine toetab teaduseetika arendamist

Pildil on inimesed istumas ja esitlust kuulamas

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad alustavad eestikeelsele haridusele ülemineku ja väärtuspõhise lasteaiakultuuri loomist toetavas programmis

pildi on inimesed laval seismas

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub koole ja lasteaedu tunnustusprogrammi