Arvamuslugude ja fotokonkurss „Eesti JA Põhjamaad – Eesti KUI Põhjamaa?" on lõppenud

10. juunil kukkus arvamuslugude konkursi „Eesti JA Põhjamaad – Eesti KUI Põhjamaa?“ tähtaeg ning 31. juuliks tuli esitada viimased fotod samale konkursile. TÜ eetikakeskus tänab kõiki osalejaid!

Arvamuslugude võistlusele laekus kokku 36 tööd, milles 11 on kooliõpilaste kirjutatud, ning fotokonkursile laekus 33 tööd. Väga positiivne on, et kõik Põhjamaadeks loetud riigid on esindatud - mainitud on nii Rootsi, Taani, Norra, Soome kui ka Island. 

Fotokonkursi töödest saavad kõik huvilised valida ka oma lemmiku Eetikaveebi Facebooki kontol.

Konkursid viis koos partneritega läbi Tartu Ülikooli eetikakeskus. Konkursi patroon on president Toomas Hendrik Ilves.

Žürii teeb oma kokkuvõtted arvamuslugude konkursist 5. augustiks; nii arvamuslugude võistluse kui ka fotokonkursi parimaid tunnustatakse 23. augustil Põhjamaade väärtuste konverentsil KUMUs.

Täpsem info ja tingimused: http://www.eetika.ee/et/fotokonkurss2016 ja www.eetika.ee/et/arvamuslood2016 

Konkursside läbiviimist ja auhindade välja panekut toetavad Vabariigi Presidendi Kantselei, Haridus- ja Teadusministeerium, Välisministeerium, Põhjamaade Ministrite Nõukogu, Kuninglik Norra Saatkond, Rootsi Suursaatkond, Kuninglik Taani Saatkond, Tartu Ülikool, Tartu Ülikooli eetikakeskus, Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride kolledž, kirjastused Ilmamaa, Varrak, EKSA, Tartu Ülikooli kirjastus ning ajaleht Postimees.

Illustratiivne visuaal

Refleksioonipõhine lähenemine toetab teaduseetika arendamist

Pildil on inimesed istumas ja esitlust kuulamas

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad alustavad eestikeelsele haridusele ülemineku ja väärtuspõhise lasteaiakultuuri loomist toetavas programmis

pildi on inimesed laval seismas

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub koole ja lasteaedu tunnustusprogrammi