Ene Tigas

Et lamp valgustaks, tuleb sinna koguaeg õli valada.
Ema Teresa

Image
Ene Tigas

Täiskasvanute koolitaja, nõustaja, sertifitseeritud coach organisatsioonidele  ja/või eraisikutele.

Olen tegelenud täiskasvanute koolitamisega alates 2013. aastast ja põhitöö on see alates 2019. aastast. Oman täiskasvanute koolitaja kutse 6. taset.

Iseenda väärtustega tegelemine ja organisatsioonide väärtuskoolitused, -arendus,  -nõustamine ning kriitiliseks sõbraks olemine on andnud mulle arusaamise, et igasuguse toimimise aluseks on väärtused.  Organisatsioonil on välja töötatud väga hea eesmärk, visioon ja strateegia, kuid kuidas jõuda soovitud tulemusi nii, et kõik tunnevad tööst rõõmu? Tegevusi võib olla mitmeid, kuid ühes olen ma kindel: rakendades väärtustel põhinevat strateegiat nii elus kui töös, on olemas mõistmine, arusaamine miks me seda teeme, mis omakorda loob selguse ja selgus loob efektiivse tegutsemise ning töörõõmu.

Pikaajaline staaž haridusvaldkonnas on andnud mulle rikkaliku kogemuste pagasi. Oskan olla abiks ja toeks nii lasteaiale kui ka koolile väärtusarendusega tegelemiseks.

Akadeemiline haridus: Tartu Ülikooli bakalaureuse kraad alushariduse pedagoogi erialal ja Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut, sotsiaalteaduste magister kommunikatsioonijuhtimises.

Täiendharidus:

  • Erickson College Lahenduskeskse Coachingu koolitusprogramm „The ART & Science of Coaching“. Professionaalne ICF-i (International Coach Federa) poolt akrediteeritud koolitusprogrammi läbinud sertifitseeritud coach organisatsioonidele ja/või eraisikutele;
  • väärtusarenduse koolitaja ja nõustaja väljaõpe
  • väärtuspõhise ja õppijakeskse haridusasutuse juhtimise meistritase;
  • meeskonna kaasamine uuenduste ja muudatuste juhtimisel;
  • organisatsioonikäitumine;
  • mentorlus;
  • mitmekultuurilisus;
  • õppeasutuste meeskondade (arendusmeeskondade) kvaliteedijuhtimine.

Leian, et julge, rõõmsa ja loova õpetaja käe all kasvavad julged, rõõmsad ja loovad lapsed.


Kontakt:
telefon: +372 525 5982
e-post: enetigas@gmail.com
Minu kohta rohkem infot: http://enetigas.ee/

Kriitilised sõbrad