Autor:
Rawpixel.com

Õpilaste väärtuste mängu koolitusel keskendume ka laste füüsilisele- ja vaimsele tervisele

Tartu Ülikooli eetikakeskusel ja Tervise Arengu Instituudil on hea meel kutsuda õpetajaid ja noorsootöötajaid osalema õpilaste mängu koolitusele, mis toimub 21.-22. novembril 2018 Tallinnas, Oru hotellis.

Õpilaste mäng “Väärtuste avastajad” sai 2017. aastal lisakäsiraamatu, mis aitab õpetajatel ja õpilastel mõtestada, kuidas lahendada elus ette tulevaid võimalikke tervisega seotud dilemmasid. Uued juhtumid panevad lapsi arutlema nii füüsilise tervise kui ka meelemürkide üle.

Sel sügisel toimuvad kahepäevased koolitused pühendavad ühe koolituspäeva just laste- ja noorte tervise teemadele ning lisakäsiraamatu juhtumite kasutamisele. Tallinnas toimuval koolitusel õpime, kuidas suunata väärtusarutelusid klassiruumis või noortekeskuses, saame ülevaate laste ja noorte tervise olukorrast ja trendidest ning õpime seostama lapse tervist ning tervisemõjureid tema õppimisvõime ja – keskkonnaga.

Koolitus on osalejatele tasuta ning pärast koolituse lõppu saab mängukomplektid endaga kaasa. Osalejatele väljastatakse tunnistus.

Täpne ajakava ja registreerimine

 

Lisainfo

Mari-Liis Nummert
Tartu Ülikooli eetikakeskuse projektijuht
mari-liis.nummert [ät] ut.ee
+372 5192 2019

Päisepilt: Rawpixel.com fotopangast Pexels.com

Pildil on inimesed istumas laudade taga

Esmakordselt Eestis – 11 haigla ühine kliinilise eetika seminar

Navi lastelaager

Kas ikka tasub Ida-Virumaale õpetajaks minna?

Pildil on avaras saalis inimesed istumas laua taga

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad saavad eestikeelsele õppele üleminekul tuge Tartu lasteaedade kogemustest