Tiina Arandi

Pedagoog, psühholoog, koolitaja.

Image
Tiina Arandi

Lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia ja Tallinna Ülikooli pedagoogika ja algõpetuse metoodika eriala. Täiendanud end erinevatel pedagoogika, psühholoogia ja juhtimisalastel koolitustel. Omandanud hingamisterapeudi, suhtlemistreeneri, DISC kontsultandi ja sisehindamise nõuniku kvalifikatsiooni. Läbinud Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtuskasvatuse koolitajate koolitusprogrammi ja omandanud väärtuskasvatuse koolitaja kvalifikatsiooni.

Töötanud haridussüsteemi erinevatel tasanditel. Kõige pikaajalisemaks on kujunenud koolikogemus õppealajuhatajana. Koolitaja ja nõustajana tegutsen alates 1993. aastast. Peamisteks koolitusteemadeks on kujunenud lapse arengupsühholoogia, kommunikatiivsed oskused ja läbipõlemine.

Väärtusarenduse koolitaja ja nõustajana keskenduksin nii õpetaja kui organisatsiooni võimalustele väärtuskasvatuse elluviimisel.

Koolitajana tean, et iga koolitus algab ammu enne tegelikku koolitust oma mõtete, tunnete ja tegevuste juhtimisest, jätkub koolitatavatega vastastikku rikastava koostööprotsessina ning lõpeb vaevalt hoomatavate muutustega mõlemas osapooles.

Kontakt
e-post: tiina.arandi [ät] gmail.com
telefon: 52 77 803

Kriitilised sõbrad

Illustratiivne visuaal

Refleksioonipõhine lähenemine toetab teaduseetika arendamist

Pildil on inimesed istumas ja esitlust kuulamas

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad alustavad eestikeelsele haridusele ülemineku ja väärtuspõhise lasteaiakultuuri loomist toetavas programmis

pildi on inimesed laval seismas

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub koole ja lasteaedu tunnustusprogrammi