Akadeemilised töötajad

Posti 1
71004 Viljandi linn,
Viljandimaa
EST
Karl Saks
etenduskunstide kompositsiooni ja improvisatsiooni lektor 0,75 k
MA (kunst)
Villu Talsi
pärimusmuusika kitarri ja mandoliini lektor 0,5 k
MA (pärimusmuusik-interpreet)
Ivar Männamaa
simulatsiooni ja mudeldusmängu lektor 0,75 k
PhD (haridusteadus)
Ave Matsin
rahvusliku tekstiili lektor, pärandtehnoloogia õppekava programmijuht
MA (kunst)
+372 526 2510
Leele Välja
rahvusliku ehituse lektor 0,5 k
mag (restaureerimine)
+372 527 8875
Eilve Manglus
rahvusliku metallitöö lektor 0,75 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Katariina Unt
näitlejatöö lektor, teatrikunsti õppekava programmijuht
Cätlin Mägi
pärimusmuusika puhkpillide lektor
MA (rahvamuusika)
Marek Talts
rütmimuusika kitarri õppe lektor
MA (kunstide ja tehnoloogia õpetaja)
Silvia Soro
rakendusteatri lektor 0,25 k
MA (teatrikunst ja teatripedagoogika)
Ele Viskus
etenduskunstide rakendusteooria lektor
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Christi Kütt
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Taavet Jansen
etenduskunstide multimeedia lektor 0,5 k
Mda (koreograafia)
Marko Mägi
rütmimuusika teooria lektor, muusika õppekava programmijuht
MA (muusikaõpetaja)
+372 5635 8103
Eve Komissarov
teatridekoratsiooni lektor 0,5 k, teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
Liina Saar
laulu ja hääleseade lektor
MA (muusikapedagoogika)
Mart Soobik
tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor 0,25 k
PhD (kasvatusteadused)
Anu Sööt
tantsupedagoogika lektor
PhD (haridusteadus)
+372 520 9424
Kristi Jõeste
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k, kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppe programmijuht
MA (semiootika ja kulturoloogia)
+372 520 0340
Riina Tomberg
rahvusliku tekstiili ja tootearenduse lektor 0,5 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Liina Unt
etenduskunstide visuaaltehnoloogia lektor 0,5 k
PhD (kunst ja disain)
Astri Kaljus
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (pärandtehnoloogia)
Diana Tuulik
materjaliõpetuse nooremlektor 0,5 k
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Madis Rennu
pärandtehnoloogia nooremlektor 0,75 k
MA (etnoloogia)
+372 502 3176
Lii Araste
kogukonnatöö nooremlektor 0,75 k
MA (kommunikatsioon)
Piret Viirpalu
kunstiõpetuse ja metoodika nooremlektor 0,25 k
MA (pedagoogika)
Jorma Sarv
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k, kultuurikorralduse õppekava programmijuht
Virgo Sillamaa
loovprojektide juhtimise nooremlektor 0,5 k
MA (avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon)
Anu Rannu
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k
MA (kultuurikorraldus)
Inna Raud
rahvarõiva nooremlektor 0,5 k
MA (pärandtehnoloogia)
Tiiu Tamm
etenduskunstide produktsiooni nooremlektor 0,5 k, etenduskunstide õppekava programmijuht
MA (teatriteadus)
+372 524 6543
Merle Saarva
kehatöö ja improvisatsiooni nooremlektor 0,5 k
MSc (terviseteadus)
Kai Valtna
tantsuteooria õpetaja 0,5 k, tantsukunsti õppekava programmijuht
+372 435 5266
Sergei Drõgin
seikluskasvatuse õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Piret Eit
noorsootöö metoodika õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Marko Veisson
sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia õpetaja 0,35 k
MA (sotsioloogia)
Riin Luks
noorsootöö korralduse õpetaja 0,5 k
MA (kirjandusteadus)
Kadri Tüür
pärandtehnoloogia teadur 0,5 k
PhD (semiootika ja kultuuriteooria)
Andres Rõigas
loovettevõtluse teadur 0,7 k
MSc (geograafia)
+372 5342 0346
Kadri Steinbach
Kadri Steinbach
heli- ja visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 521 3055
Juko-Mart Kõlar
Juko-Mart Kõlar
loomeettevõtluse ja juhtimise lektor (tööleping peatatud)
PhD (juhtimisteadus)