#ühiskonnale #uudis
Tartu Ülikooli eetikakeskuse koolitajad-nõustajad toetavad Ida-Virumaa lasteaedasid väärtusarenduses ja väärtuspõhise organisatsioonikultuuri loomisel. Olulisel kohal on uute haridustöötajate liitumine asutustega ja sisseelamine.
11.06.2024
#ühiskonnale #uudis
5. juunil kogunevad Kohtla-Järve ja Narva lasteaedade õpetajad ja juhid Tartusse heade praktikate päevale. Tegemist on eestikeelsele haridusele üleminekut toetava programmi osaga, mis toetab väärtuspõhiste praktikate levikut lasteaialt lasteaiale.
05.06.2024
#ühiskonnale #uudis
Õpipäevikute kasutamine õppe tõhususe mõõtmiseks on tõsiselt võetav tööriist, mis edendab kriitilist mõtlemist ja õpitu sügavamat mõistmist.
29.04.2024
#koostöö #kultuur #rahvusvaheline #uudis
Reedel, 5. aprillil kell 16.15 avatakse Tartu Ülikooli raamatukogu näituste saalis filosoof Immanuel Kanti 300. sünniaastapäeva puhul näitus „Kant 300 Tartus: käsikirjadest taevani“, mis juhatab sisse kuu aega kestva loengusarja. Lisaks saab 13. aprillil osaleda Filosoofipäeval, kus kõneldakse filosoofia ja teatri suhetest ning 2.–4. mail toimub rahvusvaheline konverents „Autonoomia arhiiv. Immanuel Kant Baltimaades“.
04.04.2024

Loe kõiki uudiseid

Edasi

Väärtusarendus

Hea kool ja lasteaed

Väljaanded

Sündmused

Õpetaja eetikakoodeksi ajakohastamine

Hea teadustava